دانلود بازی زیبای شبیه ساز رانندگی با کامیون اسکانیا برای کامپیوتر Sc

بيگودي جادوئي مجيک MAGIC LEVERAG
دستگاه مانيکور پديکور ناخن سالن شيپر اصل salon shaperساعت بدون عقربه طرح Stormخريدموزيک پلير IPOD SHUFFLEبازی Scania Truck Driving Simulator یک بازی در سبک رانندگی با ماشین های سنگین می باشد . بازی توسط استودیو SCS Software ساخته شده و کمپانی Rondomedia آن را منتشر کرده است . بازی در سال ۲۰۱۲ فقط برای کامپیوتر منتشر شده بود و خبری از نسخه های کنسولی نبود . شما باید در قالب یک سری ماموریت ها رانندگی کنید و بسته ها و کالاهای که بار زده می شود را در درون شهر به مقصد برسانید . این بازی به شما این فرصت را می دهد که لذت رانندگی با اسکانیا را در حالت طبیعی بیشتر بشناسید . اتصال به اینترنت در بازی شبیه ساز رانندگی با کامیون اسکانیا به شما این امکان را می دهد تا امتیازات خود را به راحتی با دیگران در اشتراک بگذارید و همچنین جدول برترین بازیکنان را دانلود کرده و مشاهده نمایید که چه میزان با آنها فاصله دارید .

زمانی که می خواهید استراحت کنید چه چیزی بهتر از اینکه که به عکس ها و ویدئو های مختلف و متنوع از اسکانیا را مشاهده نمایید . اگر اهل بازیهای شبیه ساز رانندگی می باشید ما به شما گارانتی می دهیم که این بازی تا مدت ها می تواند شما را سرگم کند .

 

تصاویری از محیط بازی

Scania-Truck-Driving-Simulato-1r.www.Download.ir Scania-Truck-Driving-Simulator-1.www.Download.ir Scania-Truck-Driving-Simulator-3.www.Download.ir Scania-Truck-Driving-Simulator-4.www.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی Scania Truck Driving Simulator :

سیستم عامل : ویندوز ویستا , XP , 7

پردازنده : Dual Core CPU 2.4 GHz

مموری : ۲ گیگابایت

گرافیک : ۲۵۶ مگابایت Geforce 7600 GT

فضای مورد نیاز برای نصب بازی : ۱.۵ گیگابایت

 

سیستم پیشنهادی برای بازی Scania Truck Driving Simulator :

سیستم عامل : ویندوز ویستا , XP , 7

پردازنده : Dual Core CPU 3 GHz

مموری : ۴ گیگابایت

گرافیک : ۱۰۲۴ مگابایت Geforce GTs 450

فضای مورد نیاز برای نصب بازی : ۱.۵ گیگابایت
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,