رمز خود را فراموش کرده ام ! ثبت نام جدید

کرک کردن اصولی فتوشاپ


اینترنت قشنگتون رو کاملا قطع کنید و و انتی ویروس مهربونتون رو فعلا از حساس بودن به بیخیال شدن تغییر بدید تا سرعت نصب بالاتری داشته باشید و بهتون اجازه ی کرک شدن راحت رو بده


برچسب ها :
ادامه مطلب ...
نظرات : 0 بازدید : 81
     
print

دستکاری ژنتیک با ترکیب کردن تصاویر در فتوشاپ

دستکاری ژنتیک با ترکیب کردن تصاویر در فتوشاپ


تو این آموزش خیلی ساده و مقدماتی ولی با یه سبک جدید سعی میکنیم یه موجوده ترکیبی از میمون و گنجشک بوجود میاریم. مطمئنا ترفندهایی که اینجا کار خواهیم کرد تو خیلی جاهای دیگه به کمکتون میان تا بتونید فکرهایی که دارید رو راحت تر از قبل اجرا کنید.


برچسب ها :
ادامه مطلب ...
نظرات : 0 بازدید : 88
     
print

برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ + آموزش تصويري

تا به حال شده بخواهید در فتوشاپ یک متن را تایپ کنید ولی حروف به صورت جدا از هم روی طرح تایپ شود ؟ در بعضی از مواقع و بدون هیچ تغییری در تنظیمات وقتی میخواهیم متنی را بر روی یک طرح تایپ کنیم حروف به صورت جداگانه از هم تایپ می شود و بارها در تیکت های ارسالی خوانده ام که کاربران نرم افزار فتوشاپ را به خاطر این مشکل از روی ویندوز پاک کرده و از دوباره آن را نصب کرده اند .
آیا راه حلی وجود دارد که بدون پاک کردن فتوشاپ این مشکل برطرف شود یا خیر ؟ بله . به راحتی و با انجام چند مرحله مقدماتی می توانیم این مشکل را برطرف کنیم .


برچسب ها :
ادامه مطلب ...
نظرات : 0 بازدید : 77
     
print

نحوه فعال کردن فارسی نویسی در PHOTOSHOP CC


اموزش کامل فتوشاپ, جدیدترین فتوشاپ

 

احتمالاً در جریان هستید که چند روز پیش شرکت Adobe نسخه CC از مجموعه نرم افزارهای خود را منتشر کرد. یعنی بعد از CS6 دیگر نسخه Creative Suit متوقف و به جای آن Creative Cloud منتشر می‌شود.

ایده اصلی از این به بعد، اهمیت دادن به بحث Cloud Computing است. یعنی تمرکز روی اینترنت و شبکه.


برچسب ها :
ادامه مطلب ...
نظرات : 0 بازدید : 24
     
print