دانلود بازی The Witch and the Hundred Knight برای PS3

MP3 Player Apple iPodام پي تري پلير اپل آيپاد شافل جديد صفحه نمايش دار طرح اصلخريد ساعت LED ال اي دي آديداسخريد ساعت LED ال اي دي آديداس

و ساحره ی قدرتمند به مدت صدها سال با یکدیگر در حال نبرد بوده اند. اکنون، ساحره Swamp شوالیه های تاریکی افسانه ای خود را آزاد کرده و به دنبال نابودی جنگل جادوگران در یک چشم به هم زدن می باشد. با استفاده از فضای تمام اچ دی و کاراکترها و فضای ۳بعدی، این بازی که ارائه ای از Takehito Harada می باشد می تواند تجربه ای کاملا جدید را برای شما در سبک بازی های RPG ایجاد نماید...تصاویری از محیط بازی:
نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول PS3 :


1) تمامی بازی ها ، تست شده بوسیله آخرین نسخه نرم افزار MultiMan می باشند.


۲) تمامی بازی های قرار گرفته بر روی وبسایت قابلیت اجرا در سیستم های هک شده PS3 را دارا می باشند. تنها کافی است که طبق توضیحات نصب هر بازی ، به نصب بازی در کنسول خود بپردازید و مشکلی از قبیل سالم نبودن فایل های پچ  و یا خراب بودن EBOOT نزدیک به صفر می باشد.


۳) برای آموزش هک کردن PS3 خود می توانید به فروم های تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید و در صورت بروز مشکل در بخش نظرات وبسایت ، مشکل خود را نوشته تا حد امکان به برطرف سازی آن پرداخته شود.


۴) نسخه پیشنهادی برای اجرای تمامی بازی ها ، نسخه CFW 4.53 می باشد و سایر نسخه ها مورد تایید وبسایت 2adownload نمی باشند

.

 

caution دانلود بازی The Witch and the Hundred Knight برای PS3 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.


 

download دانلود بازی The Witch and the Hundred Knight برای PS3 دانلود نسخه سالم REPACK به صورت پارت های ۱گیگابایتی:


دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Direct Link

 

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,